Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Smaller Default Larger

Produkujemy dzianiny od 1982 roku!

  • Produkcja dzianin

Od początku działalności zajmujemy się produkcją dzianin. W okresie naszej działalności przeszliśmy wielką ewolucję zarówno w sposobach produkcji,
jak i w naszej ofercie asortymentowej.

Korzystając z naszego doświadczenia doszliśmy do etapu, w którym posiadamy urozmaiconą gamę nowoczesnych, skomputeryzowanych maszyn dziewiarskich (okrągłych), pozwalających na prezentację bogatej kolekcji wysokiej jakości dzianin.

  • Nasza oferta

Specjalizujemy się w produkcji akademika (duża oferta kolorystyczna, kilka wariantów gramatury), wśród nich unikalna oferta akademików wzorzystych (żakardowych).

Naszym hitem jest oferta dzianin żakardowych (około 1700 deseni), wykorzystywana do produkcji eleganckiej odzieży damskiej – tj. żakietów, spódnic, sukienek, tunik, cardiganów.

Produkujemy również szeroką gamę kolorystyczną dzianin wiskozowych – "singiel" i „karo” (dzianina o splocie sweterkowym), zarówno gładkich
jak i w paski.

Na naszych dzianinach powstałych z nowoczesnych przędz mikro włókienkowych („masło”) wykorzystujemy desenie papieru do druku transferowego najwyższej światowej jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dzianin lub skontaktowania się z działem handlowym klikając Kontakt!